За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Тема дня

Шановні земляки! Дорогі друзі!

№142—143 (10989—10990) // 30 декабря 2020 г.
Сергій Гриневецький. Голова Одеської обласної державної адміністрації

Від щирого серця вітаю вас із новорічними та різдвяними святами, сповненими найтепліших почуттів і побажань, світла та надії.

Відходить в історію 2020 рік — рік важких випробувань, рік змін.

Але, незважаючи на усі негаразди, ми з надією та сподіваннями дивимося на рік прийдешній, адже вірити в краще притаманно кожному з нас, тим більше, сильним, мудрим та оптимістичним людям Одещини!

Попереду — багато роботи. Сьогодні в країні триває адміністративно-територіальна реформа, відбувається становлення інститутів народовладдя, утвердження верховенства демократії задля того, щоб створити повноцінне життєве середовище для наших громадян, надавати їм високоякісні та доступні послуги, посилити відповідальність влади перед людиною.

Ми готові до реалізації амбітних, дієвих проєктів, широкомасштабної роботи і конструктивної співпраці, до якої будуть долучені всі органи державної влади та місцевого самоврядування, широкі кола громадськості, кожний з вас.

Впевнений: у нас вистачить сил та рішучості для здійснення всіх задумів і планів, адже Одещина завжди має бути попереду. Тільки завдяки нашим спільним зусиллям Одеська область буде спроможна підтвердити почесний і дуже відповідальний статус справжньої перлини України.

Ми не маємо права зупинятися, ми повинні рухатися вперед!

Передусім, хочу подякувати кожному з вас, кожній родині нашої незрівнянної Одещини за наполегливу працю, патріотизм, силу волі та добрі справи.

Дорогі друзі! Бажаю вам міцного здоров’я, адже цей рік переконливо і жорстко довів: здоров’я та безпека — понад усе!

Добробуту вам і злагоди, родинного благополуччя, та миру, і головне — увійти в Новий рік без симптомів. Бережіть себе і будьте здорові!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Сергій Гриневецький. Голова Одеської обласної державної адміністраціїКомментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
22/03/2021
Летом прошлого года вышла в свет книга «Одесский набат. Поиски объединяющего созидания». Автор — почетный гражданин Одессы, многолетний мэр города, Герой Украины и наш большой друг Валентин Симоненко..
14/04/2021
В 11.00 депутаты соберутся на очередное пленарное заседание. Судя по опубликованным на сайте облсовета зарегистрированным проектам решений, депутаты планируют рассмотреть ряд организационных и кадровых вопросов...
14/04/2021
Теперь все официальные документы Одесского горсовета будут оформляться и заполняться только на украинском языке. Из иностранных языков в мэрии будут использовать только английский...
14/04/2021
Сегодня начинается капитальный ремонт последнего квартала улицы Преображенской напротив рынка «Привоз». Во время этого ремонта будут менять трамвайные пути, проезжую часть и инженерные коммуникации, в том числе на перекрестках улицы Преображенской с Пантелеймоновской и Новощепным рядом...
14/04/2021
Об этом сообщает пресс-служба Одесского горсовета. С инициативой переименования Краснослободской в улицу Праведников мира выступил Совет Одесской региональной ассоциации евреев — бывших узников гетто и нацистских концлагерей...
Все новостиАрхив номеров
апрель 2021:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30


© 2004—2021 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.019