За гуманізм, за демократію, за громадянську та національну згоду!
||||
Газету створено Борисом Федоровичем Дерев'янком 1 липня 1973 року
||||
Громадсько-політична газета
RSS

Різне

Надійні банки України: актуальний рейтинг та показники організацій

№37—38 (11485—11486) // 15 мая 2025 г.
Надійні банки України: актуальний рейтинг та показники організацій

Кожен середньостатистичний українець намагається знайти такий банк, який був би надійним, авторитетним, із різноманітністю послуг та фінансових пропозицій. Деякі впевнені, що надійні банки – це найкращі банки, але практика показує, що для встановлення довгострокових відносин важливо враховувати величезну кількість додаткових параметрів.

Надійність оцінюється ліквідністю, фінансовою стійкістю, репутацією, страхуванням вкладів, інформаційною доступністю та багатьом іншим. Тому Банки потрібно вибирати в комплексі та детально аналізувати кожен параметр. Тільки так можна убезпечити свої гроші та отримати відповідне обслуговування.

Топ банків з фінансової стійкості

Це показник можливості банку справлятися з фінансовими труднощами, зберігаючи стабільність над ринком з можливістю виконувати свої зобов'язання перед клієнтами. Серед основних показників стійкості можна назвати:

  • капіталізація;
  • прибуток;
  • співвідношення своїх та загальних активів;
  • рентабельність.

Банк повинен мати достатньо ліквідних активів. Топовими банками за цим параметром прийнято вважати УкрСиббанк – 4,34, Райффайзенбанк – 4,25 та ОТП Банк – 4,24.

Лояльність вкладників

Параметр означає прихильність клієнтів до продуктів банку. Додатково враховується успіх діяльності банку сегменті ринку депозитів. У цьому рейтингу топовими є такі банки:

  • Універсалбанк – 4,8;
  • КАБ – 4,5;
  • Кредобанк – 4,5.

Оцінка створюється фінансовими фахівцями з урахуванням великої кількості параметрів та характеристик.

Аналіз фінансових експертів

Багато фахівців, аналітики та експерти враховують величезну кількість фінансових критеріїв, включаючи фінансову стійкість, ефективність управління, репутацію та інші аспекти роботи організації. Розмір та структура капіталу визначають фінансову стійкість. Чим більший капітал, тим менше втрат за проблемних ситуацій.

Базові показники допомагають визначити кредитний рейтинг, що вказує на ризик дефолту. Рентабельність банку, у свою чергу, є ключовим параметром для інвесторів та акціонерів, тому що параметр показує ефективність управління активами з гарантією забезпечення прибутку. Експерти формують свій топ банків, включаючи Приватбанк – 4,63, УкрСиббанк – 4,48 та КАБ – 4,48.

Додаткові фактори аналізу

Доцільно ознайомитись з міжнародними рейтингами Moody's, Standard & Poor's та Fitch. Вони можуть подати повну інформацію про кредитоспроможність та стабільність банку. Репутація та загалом вивчення історії також допоможе визначитися з кращою організацією. Ця інформація допоможе зрозуміти, скільки банк працює на ринку, наскільки ефективно функціонує та задовольняє запити клієнтів.



Комментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
14/05/2025
Днями ми записали інтерв’ю з народним артистом України, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, директором — художнім керівником Театру на Подолі Богданом Бенюком...
14/05/2025
Які регіони України мають рідкоземельні метали
14/05/2025
Погода в Одесі 16—21 травня
14/05/2025
Там же, у Південному, «греко-римляні» оспорювали нагороди Кубка України. Турнір був етапом відбору до збірної країни, яка у вересні в Загребі має битися на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби...
Все новости



Архив номеров
май 2025:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31


© 2004—2025 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.041