За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Право и налоги

Візитна картка

№66—67 (11203—11204) // 25 августа 2022 г.
Візитна картка

Одеському державному університету внутрішніх справ — 100 років

Одеський державний університет внутрішніх справ є провідним закладом вищої освіти МВС України із специфічними умовами навчання.

За час свого існування заклад освіти пройшов славетний шлях від Одеської губернської школи підготовки молодших та старших міліціонерів, заснованої 27 лютого 1922 року, до Одеського державного університету внутрішніх справ.

На сьогодні університет забезпечує повний цикл підготовки юристів: від бакалавра до доктора наук.

Гарантією якісної підготовки фахівців є професійний рівень науково-педагогічних кадрів. В університеті створено потужний педагогічний потенціал вчених: 28 докторів наук і професорів та 132 кандидата наук, доцента і старших наукових співробітника. Крім наукових досягнень, більшість працівників мають значний досвід роботи в практичних підрозділах — судових та правоохоронних органах, що вкрай важливо для підготовки майбутніх юристів.

Протягом всього існування університету успішно випущено більш ніж 30 000 правоохоронців, юристів.

Одеський державний університет внутрішніх справ розташовано в історичному центрі Одеси в будинках, які належать до пам’ятників архітектури.

Життя студентів та курсантів — це не лише виховання та постійне навчання, але й яскраве дозвілля та можливість самовираження.

В університеті функціонують творчі колективи: естрадний, вокальний, танцювальний ансамблі та команда КВК «Курортна зона», де кожен студент та курсант може проявити свій талант.

Значна увага в навчальному закладі приділяється розвитку фізичної культури та спорту. На сьогодні в університеті є можливість постійно вдосконалювати свою фізичну підготовку в різноманітних секціях бойових мистецтв під керівництвом досвідчених тренерів, більшість з яких є майстрами спорту. Завдяки цьому університет щороку поповнюється талановитими курсантами-спортсменами, які ще під час навчання стають чемпіонами України, Європи та Світу.

До складу університету в Одесі входять 3 факультети, які здійснюють підготовку кадрів для Національної поліції України:

— ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ КРИМІНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ, до складу якого входять кафедри: кібербезпеки та інформаційного забезпечення; оперативно-розшукової діяльності; тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки; соціально-економічних дисциплін.

— ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ ПРЕВЕНТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, до складу якого входять кафедри: адміністративного права та адміністративного процесу; адміністративної діяльності поліції; мовної підготовки; цивільно-правових дисциплін.

— ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ОРГАНІВ ДОСУДОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ, до складу якого входять кафедри: кримінального процесу; криміналістики та психології; кримінального права та кримінології; теорії та філософії права.

У 2014 році у складі університету створено ХЕРСОНСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ, у 2017 році — ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ «АКАДЕМІЯ ПОЛІЦІЇ» (м. Одеса).

Випускники університету — це кваліфіковані правоохоронці, що забезпечують стабільність і порядок в державі.

Одеський державний університет внутрішніх справ — це:

— високопрофесійний викладацький склад;

— широкі можливості для всебічного розвитку: наукова діяльність, творчість, спорт;

— дбайливо створені умови для навчання та проживання;

— стовідсоткове працевлаштування після закінчення навчання.

Навчально-науковий інститут права та кібербезпеки

Історія інституту бере початок з 18 січня 2002 року, коли наказом Міністерства внутрішніх справ України № 47 був створений факультет права та підприємництва, який очолив кандидат юридичних наук, доцент Дришлюк Ігор Анатолійович.

За свою історію інститут (факультет) кілька разів змінював назву, був реорганізований, але залишався структурою, яка ставить за мету підготовку фахових юристів.

Наразі структурно навчально-науковий інститут права та кібербезпеки складається з двох факультетів, кожен з яких виконує функцію підготовки здобувачів вищої освіти за денною та заочною формою навчання, трьох кафедр та науково-дослідної лабораторії кримінального аналізу.

Інститут активно підтримує міжвузівські зв’язки з закладами вищої освіти системи МВС та МОН, науково-дослідними установами України та співпрацює з зарубіжними партнерами — Академією ВСБ (Республіка Польща), Університетом прикладних наук, технологій, бізнесу і дизайну (Вісмар, Німеччина). Відповідно до Угоди про взаємопов’язані міжнародні освітні магістерські програми подвійного диплому між Одеським державним університетом внутрішніх справ і Університетом прикладних наук, технологій, бізнесу і дизайну (Вісмар, Німеччина) по завершенню навчання, за умови успішного виконання узгодженого навчального плану і на підставі обопільного визнання результатів навчання студенти мають можливість отримати освітню ступінь магістра права ОДУВС за освітньо-професійною програмою «Правове забезпечення економічної діяльності» та ступінь магістра права Magistra / Magister Legum (LL.M.) університету Вісмар за програмою «Німецьке та міжнародне економічне право».

На сьогодні в інституті — більше 1200 студентів різних форм навчання. За

20-річну історію існування, його випускниками стали представники сучасної юридичної спільноти, адвокати, прокурори, засновники юридичних компаній, судді, нотаріуси, правозахисники, провідні спортсмени, громадські діячі, науковці та багато інших цікавих і талановитих людей.Комментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
чистка ps4 алматы
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
12/06/2024
В Берлине прошла конференция по восстановлению Украины — Ukraine Recovery Conference. В ней принимал участие глава нашего государства Владимир Зеленский...
12/06/2024
Прогноз погоды в Одессе 14—19 июня
12/06/2024
В Хмельницком прошел открытый чемпионат Украины по легкой атлетике среди ветеранов...
12/06/2024
Столица принимала борцовский турнир VI Гимназиады Украины...
Все новостиАрхив номеров
июнь 2024:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


© 2004—2024 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.041