За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Разное

Віднині газета — в читальній залі

№17—18 (11257—11258) // 02 марта 2023 г.
Віднині газета — в читальній залі

Днями в читальній залі Центральної міської бібліотеки ім. І. Франка відбулася зустріч із нашими давніми друзями та партнерами — представниками редакції «Вечерней Одессы» — найпопулярнішої газети міста.

Немає такого одесита, який упродовж життя не виписував і не читав би «Вечерку». З цією газетою виросло кілька поколінь мешканців нашого міста. Хтось просто читав, а хтось співпрацював, публікувався у цій газеті. У липні цього року легендарній «Вечерке» виповнюється 50 років! І цей ювілей не може пройти непоміченим навіть у наш важкий час. Саме тому редакція «Вечерки» відкрила спеціальну рубрику та запрошує всіх одеситів ділитися своїми спогадами про те, що їх пов’язує із газетою. Найцікавіші історії будуть опубліковані.

На зустрічі з читачами та співробітниками бібліотеки головний редактор «Вечерней Одессы» Олег Суслов розповів, як живе та працює газета сьогодні, в умовах війни, а також поділився планами на майбутнє.

— Газета — такий самий пункт незламності, як і бібліотеки. Буквально кілька тижнів від початку російського вторгнення ми не знали, чи працюватимемо. І те, в основному, через технічні моменти — не могли зрозуміти, чи працюватиме пошта, чи доставлятимуть газети читачам. А потім, коли все це втряслося, повернулися до повноцінної роботи і з того часу не перериваємо її.

Добре мати давні дружні зв’язки. На сьогоднішній зустрічі редактор «Вечерки» сказав, що чудово розуміє труднощі бюджетних організацій і те, що ми, навіть за бажання, у воєнний час не завжди можемо передплатити газету, адже існують певні обмеження у фінансуванні. Але щоб не переривати зв’язок, не втрачати постійних читачів, вони готові самостійно щочетверга привозити в дар бібліотеці свіжий номер газети. Тому по четвергах запрошуємо всіх любителів «Вечерки» до нас у гості, до читальної зали!

Також на сьогоднішній зустрічі головний редактор газети Олег Суслов та його заступник Дора Дукова подарували передплату на три місяці найактивнішим читачам бібліотеки!

Наталя КЛИКОВА. Директорка Централізованої бібліотечної системи для дорослих міста ОдесиКомментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
замена матрицы ноутбука цена
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
10/07/2024
Проведено випробування багатосекційного вагона «Татра» на маршруті №1к — від вулиці Паустовського до Пересипського моста. Як зазначив одеський міський голова Геннадій Труханов, наразі місто має два вагони «Татра», які придбані за кредитною програмою з Європейським інвестбанком. До кінця липня планується отримання ще 6 таких трамваїв...
10/07/2024
Во вторник в Вашингтоне стартовал юбилейный саммит НАТО, который завершится сегодня, 11 июля. Повестка дня включает много вопросов, которые касаются Украины...
10/07/2024
Одеський археологічний музей відкрив двері вперше з початку повномасштабного вторгнення...
10/07/2024
Прогноз погоды в Одессе 12—17 июля
Все новостиАрхив номеров
июль 2024:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


© 2004—2024 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.064