За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Люди дела

Карета «швидкої» від французьких волонтерів

№38—39 (11175—11176) // 19 мая 2022 г.
Карета «швидкої» від французьких волонтерів

Уминулий четвер у міську лікарню Чорноморська голова Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук разом з іноземними волонтерами передав спеціалізований автомобіль швидкої медичної допомоги, який повністю обладнан всім необхідним для транспортування та якісного обслуговування хворих, а також величезним наплічником з препаратами та перев’язочними матеріалами. Це благодійний подарунок від французьких організацій Pompiers humanitairеs Solidaires та Aide humanitairеs — Abri familial d’urgence SOS ATTITUDЕ.

Робочий візит начальника Одеської районної військової адміністрації Юрія Крука пройшов спільно з директором департаменту фінансів Одеської ОВА, депутатом Одеської обласної ради Мариною Зінченко та директором департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА Наталією Одарій-Захар’євою.

— Завдяки співпраці з благодійними організаціями, західними партнерами, з фондом «Південна столиця» сьогодні Чорноморській лікарні передаємо сучасну «швидку», — прокоментував Юрій Крук. — Від департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА надійшло відповідне обладнання, тож лікарня стає сучаснішою. В подальшому плануємо робити все можливе, щоб обладнати цей заклад охорони здоров’я на гідному рівні. Найближчим часом плануємо придбати комп’ютерний томограф, і ми вже отримали згоду на це від профільного міністерства. Дякуємо нашим французьким партнерам, завдяки яким сьогодні ця подія відбулась.

Французький фонд Pompiers humanitairеs Solidaires має великий досвід у наданні гуманітарної допомоги рятувальним службам, які знаходяться у зонах лиха та зонах бойових дій. Цей досвід допоміг волонтерам зібрати все саме затребуване для медичної допомоги пересічним громадянам України, де вже третій місяць точиться кровопролитна війна. Також волонтери надали сьогодні гуманітарну допомогу для немовлят та матерів (сухе молоко, дитяче харчування, предмети гігієни тощо).

Голова Одеської РВА Юрій Крук передав французьким волонтерам сертифікат подяки Фредерицу Вигреуху (Frederic Vigreux) та вручив президенту фонду Pоmpiers Humanitaries Solidaires символічні сувеніри від Одеської обласної військової адміністрації та Одеської районної військової адміністрації.

«Ми вели переговори з іноземними партнерами. Своєю наполегливістю та своєю роботою довели, що можна і потрібно довіряти рекомендаціям благодійного фонду «Південна столиця». Я дякую своїм французьким друзям з Pompies Humanitaires Solidaires за цей найцінніший подарунок, а мешканців Чорноморська хочу привітати з отриманням ще однієї машини швидкої медичної допомоги», — сказав голова опікунської ради БФ «Південна столиця» Олександр Ройтбург.

Олег КСЕНІНКомментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
10/08/2022
Между городом Белгород-Днестровский и пгт Овидиополь начинает ходить судно на подводных крыльях «Нибулон Экспресс-4»...
10/08/2022
В гуманитарном центре Киевского района начал работу мобильный медицинский пункт...
10/08/2022
В новом учебном году в учебных заведениях Одессы будет организована работа классов с дистанционной формой обучения. Они будут работать независимо от ситуации при наличии учащихся...
10/08/2022
23 августа истекает срок всеобщей мобилизации. Однако на основании правового режима военного положения сроки мобилизации будут продлены...
10/08/2022
Прогноз погоды в Одессе 12—17 августа
Все новостиАрхив номеров
август 2022:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


© 2004—2022 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. / ams | 0.028